Kullanıcı Adı
Şifre
Hatırla
Yeni Üye Şifremi Unuttum
 
Microsoft Lisansları
Microsoft Lisansları
 • Webox, firmanızın ihtiyaç duyduğu temel sunucu işletim sistemleri yüklenmiş ve kullanıma hazırdır.
  Microsoft ile yapmış olduğumuz SPLA anlaşması sayesinde Windows 2008 Server, Microsoft Exchange Server, Microsoft SQL Server gibi yazılımlar satın alınmadan, kiralama yöntemi ile kullanılmaktadır.
 • Çalışanlarınızın, iş hayatlarında ihtiyaç duydukları Windows ve Ofis programları sanal bilgisayarlarında kullanıma hazır olarak gelmektedir. Dökümanların kolaylıkla gönderilebilmesi için e-posta sistemi entegre edilmiştir.
  Bilgisayarlar, verilerin güvenliğinin sağlanabilmesi için gerekli olan Antivirüs yazılımları ile korunmaktadır.

Ne Fayda Sağlar?

 • Güncel Program Kullanma
  Aylık cüzzi rakamlar ödeyerek Microsoft ürünlerinde en güncel versiyonları kullanırsınız.
 • Ürün Çeşitliliği
  Öngörünüm
  Microsoft' un hemen hemen tüm kurumsal ürünlerini SPLA kapsamında lisanslandırabilirsiniz.
 • Fiyat Tutarlılığı
  SPLA'de fiyatlar Ocak ayından Ocak ayına değiştiğinden Microsoft açık lisans programında olduğu gibi fiyatlar ani artışlardan etkilenmez.
 • Şirketiniz için Hedef belirleme ve Büyüme kolaylığı
  Şirketinizin büyüme hedefleri ve büyüme yönü belirsizlikler taşıyorsa yada proje bazlı olarak farklı sistem çözümlerine ihtiyaç duyuyorsanız, SPLA Lisanslama modeli sizin için üretilmiş ideal bir çözümdür.
 • Ödeme Kolaylığı
  SPLA servis kullanıcıları hemen hemen sıfır maliyetle program kullanımına başlarlar. Ödeyecekleri rakam o ay yararlanmak istedikleri hizmetle, programlarla belirlenir.
 • Kullanıcı Başına Para Ödeme
  SPLA'de makina için program almak yerine kullanıcı için program alırsınız. Kullanıcı başına para ödediğiniz için daha az ödersiniz.
  Örnek bir çalışma planında yaz aylarında 30 personel çalıştıran fakat kış aylarında 5 personele düşen bir şirket için 30 kullanıcılık lisans satın alma maliyeti yerine her ay ihtiyacınız kadar lisansları ödemeniz ciddi bir finansman rahatlığını getirecektir.
 • Akademik Lisanslama
  Artık eğitimle uğraşan müşterilerimiz belirlenmiş server ürünlerini de, SPLA'le akademik fiyat üstünden alabilecekler.


Yeni NVME SSD Sunucularımız
14.11.2018 17:12:15
Adeox Technologies INC yatırımları sayesinde Websahibi.com tarafından sağlanan tüm hosting ve serverlar Flash SSD ve Flash NVME SSD sistemlere aktarılmıştır. Sunucularımız Intel Xeon Platinum Ölçeklenebilir İşlemciler ile çalışan DELL R740xd sunucula
devamı için tıklayınız
Bilgilendirme
1.09.2018 00:00:00
websahibi.com bütün hakları 1 Eylül 2018 tarihi itibariyle Adeox Technologies INC. Şirketine devredilmiştir. www.adeox.com +1-302-298-1961. Havale ile ödemelerinizi CMBM Internet Services LTD.'ye yapabilirsiniz.
devamı için tıklayınız
VPS Hizmetleri ANINDA AÇILIŞ!
26.01.2017 23:51:25
Siparişini verip ödemesini online şekilde yaptığınız tüm Cloud ve VPS sunucularımız, anında ONLINE açılıyor. Sunucu hizmetleri tam otomasyona bağlandı. Websahibi Robotu WEBOT, siz siparişi gerçekleştirdikten hemen sonra sunucunuzu kuruyor, websahibi
devamı için tıklayınız
Lokasyon Tercihli Hosting
5.01.2017 13:16:37
Websahibi Türkiyede ilk defa LOKASYON TERCİHLİ HOSTING hizmetini devreye aldı. Ankara, İstanbul, İzmir ya da Avrupa veri merkezlerimizden birinden hizmet almayı tercih edebilirsiniz. www.websa
devamı için tıklayınız