Kullanıcı Adı
Şifre
Hatırla
Yeni Üye Şifremi Unuttum
 
Microsoft Lisansları
Microsoft Lisansları
 • Webox, firmanızın ihtiyaç duyduğu temel sunucu işletim sistemleri yüklenmiş ve kullanıma hazırdır.
  Microsoft ile yapmış olduğumuz SPLA anlaşması sayesinde Windows 2008 Server, Microsoft Exchange Server, Microsoft SQL Server gibi yazılımlar satın alınmadan, kiralama yöntemi ile kullanılmaktadır.
 • Çalışanlarınızın, iş hayatlarında ihtiyaç duydukları Windows ve Ofis programları sanal bilgisayarlarında kullanıma hazır olarak gelmektedir. Dökümanların kolaylıkla gönderilebilmesi için e-posta sistemi entegre edilmiştir.
  Bilgisayarlar, verilerin güvenliğinin sağlanabilmesi için gerekli olan Antivirüs yazılımları ile korunmaktadır.

Ne Fayda Sağlar?

 • Güncel Program Kullanma
  Aylık cüzzi rakamlar ödeyerek Microsoft ürünlerinde en güncel versiyonları kullanırsınız.
 • Ürün Çeşitliliği
  Öngörünüm
  Microsoft' un hemen hemen tüm kurumsal ürünlerini SPLA kapsamında lisanslandırabilirsiniz.
 • Fiyat Tutarlılığı
  SPLA'de fiyatlar Ocak ayından Ocak ayına değiştiğinden Microsoft açık lisans programında olduğu gibi fiyatlar ani artışlardan etkilenmez.
 • Şirketiniz için Hedef belirleme ve Büyüme kolaylığı
  Şirketinizin büyüme hedefleri ve büyüme yönü belirsizlikler taşıyorsa yada proje bazlı olarak farklı sistem çözümlerine ihtiyaç duyuyorsanız, SPLA Lisanslama modeli sizin için üretilmiş ideal bir çözümdür.
 • Ödeme Kolaylığı
  SPLA servis kullanıcıları hemen hemen sıfır maliyetle program kullanımına başlarlar. Ödeyecekleri rakam o ay yararlanmak istedikleri hizmetle, programlarla belirlenir.
 • Kullanıcı Başına Para Ödeme
  SPLA'de makina için program almak yerine kullanıcı için program alırsınız. Kullanıcı başına para ödediğiniz için daha az ödersiniz.
  Örnek bir çalışma planında yaz aylarında 30 personel çalıştıran fakat kış aylarında 5 personele düşen bir şirket için 30 kullanıcılık lisans satın alma maliyeti yerine her ay ihtiyacınız kadar lisansları ödemeniz ciddi bir finansman rahatlığını getirecektir.
 • Akademik Lisanslama
  Artık eğitimle uğraşan müşterilerimiz belirlenmiş server ürünlerini de, SPLA'le akademik fiyat üstünden alabilecekler.


Sunucu Yönetimi
20.12.2023 09:38:49
Sayın Müşterilerimiz, Sunucu hizmetlerinizi Sunucularım sekmesinden uzaktan açıp kapatabilir, yeniden başlatabilirsiniz.
devamı için tıklayınız
Kampanyalar
19.04.2019 17:10:51
Yeni sezona kampanyalar ile girdik. Kampanya demek sizin kazanmanız demek! 10 TLden VPSler, uzun süreli hostingler ile 20 yıldır olduğu gibi, yine siz müşterilerimize hem kaliteli hem de uygun fiyatla hizmet veriyoruz. Kampayaları kaçırmayın, kâra ge
devamı için tıklayınız
Data Center Değişikliği
13.04.2019 15:25:07
Sayın müşterilerimiz,

Yeni Data Center yapılandırma işlemlerimiz sorunsuz olarak tamamlanmıştır.

Şu anda 3 ayrı network üzerinden (Türk Telekom, Superonline, Cogent yurtdışı) kendimize ait olan aynı IP anonsları ile hizmet verme
devamı için tıklayınız
Yeni NVME SSD Sunucularımız
14.11.2018 17:12:15
Adeox Technologies INC yatırımları sayesinde Websahibi.com tarafından sağlanan tüm hosting ve serverlar Flash SSD ve Flash NVME SSD sistemlere aktarılmıştır. Sunucularımız Intel Xeon Platinum Ölçeklenebilir İşlemciler ile çalışan DELL R740xd sunucula
devamı için tıklayınız