Kullanıcı Adı
Şifre
Hatırla
Yeni Üye Şifremi Unuttum
 

Websahibi Alan Adı Sertifikası Nedir ?

  • Websahibi tarafından kaydedilen tüm alan adları için Websahibi Uluslararası Alan Adı Sertifikası temin edilmektedir. Sertifika, alan adının size ait olduğunu belgeler.

  • Websahibi alan adı sertifikası ücretsizdir. Yeni kayıt edeceğiniz ve daha önce kayıt edilen tüm alan adı sertifikaları PDF olarak Websahibi'nden yüklenebilir.

Websahibi Alan Adı Sertifikası Sahip Olma Şartları

  • Websahibi Alan Adı Sertifikası bilgileriniz, Websahibi'nde kayıtlı üyelik bilgilerinizdir. Üyelik bilgilerinizde yazan ad soyad ya da firma bilgileri sertifikanıza yazılacaktır. Üyelik bilgilerinizi bu durumu göz önünde bulundurarak doldurunuz.

  • Sertifikanız Websahibi tarafından sağlanmaktadır, ancak her zaman uluslararası REGISTRY (Tescil) bilgileri geçerlidir.

  • Sertifikanız üzerinde yazılı olan geçerlilik tarihine kadar geçerlidir. Bu tarihten sonra geçersiz olur.

  • Herhangi bir uyuşmazlık durumunda INTERNIC kararları geçerlidir.

  • Websahibi kayıtlarında aynı alan adı için daha önce üretilen sertifika var ise, yenisi eskisini gerçersiz kılar.

  • Alan Adı başka bir firmaya transfer edilirse Websahibi Sertifikası geçersiz olur.
Yeni NVME SSD Sunucularımız
14.11.2018 17:12:15
Adeox Technologies INC yatırımları sayesinde Websahibi.com tarafından sağlanan tüm hosting ve serverlar Flash SSD ve Flash NVME SSD sistemlere aktarılmıştır. Sunucularımız Intel Xeon Platinum Ölçeklenebilir İşlemciler ile çalışan DELL R740xd sunucula
devamı için tıklayınız
Bilgilendirme
1.09.2018 00:00:00
websahibi.com bütün hakları 1 Eylül 2018 tarihi itibariyle Adeox Technologies INC. Şirketine devredilmiştir. www.adeox.com +1-302-298-1961. Havale ile ödemelerinizi CMBM Internet Services LTD.'ye yapabilirsiniz.
devamı için tıklayınız
VPS Hizmetleri ANINDA AÇILIŞ!
26.01.2017 23:51:25
Siparişini verip ödemesini online şekilde yaptığınız tüm Cloud ve VPS sunucularımız, anında ONLINE açılıyor. Sunucu hizmetleri tam otomasyona bağlandı. Websahibi Robotu WEBOT, siz siparişi gerçekleştirdikten hemen sonra sunucunuzu kuruyor, websahibi
devamı için tıklayınız
Lokasyon Tercihli Hosting
5.01.2017 13:16:37
Websahibi Türkiyede ilk defa LOKASYON TERCİHLİ HOSTING hizmetini devreye aldı. Ankara, İstanbul, İzmir ya da Avrupa veri merkezlerimizden birinden hizmet almayı tercih edebilirsiniz. www.websa
devamı için tıklayınız