Kullanıcı Adı
Şifre
Hatırla
Yeni Üye Şifremi Unuttum
 

Websahibi Alan Adı Sertifikası Nedir ?

  • Websahibi tarafından kaydedilen tüm alan adları için Websahibi Uluslararası Alan Adı Sertifikası temin edilmektedir. Sertifika, alan adının size ait olduğunu belgeler.

  • Websahibi alan adı sertifikası ücretsizdir. Yeni kayıt edeceğiniz ve daha önce kayıt edilen tüm alan adı sertifikaları PDF olarak Websahibi'nden yüklenebilir.

Websahibi Alan Adı Sertifikası Sahip Olma Şartları

  • Websahibi Alan Adı Sertifikası bilgileriniz, Websahibi'nde kayıtlı üyelik bilgilerinizdir. Üyelik bilgilerinizde yazan ad soyad ya da firma bilgileri sertifikanıza yazılacaktır. Üyelik bilgilerinizi bu durumu göz önünde bulundurarak doldurunuz.

  • Sertifikanız Websahibi tarafından sağlanmaktadır, ancak her zaman uluslararası REGISTRY (Tescil) bilgileri geçerlidir.

  • Sertifikanız üzerinde yazılı olan geçerlilik tarihine kadar geçerlidir. Bu tarihten sonra geçersiz olur.

  • Herhangi bir uyuşmazlık durumunda INTERNIC kararları geçerlidir.

  • Websahibi kayıtlarında aynı alan adı için daha önce üretilen sertifika var ise, yenisi eskisini gerçersiz kılar.

  • Alan Adı başka bir firmaya transfer edilirse Websahibi Sertifikası geçersiz olur.
Sunucu Yönetimi
20.12.2023 09:38:49
Sayın Müşterilerimiz, Sunucu hizmetlerinizi Sunucularım sekmesinden uzaktan açıp kapatabilir, yeniden başlatabilirsiniz.
devamı için tıklayınız
Kampanyalar
19.04.2019 17:10:51
Yeni sezona kampanyalar ile girdik. Kampanya demek sizin kazanmanız demek! 10 TLden VPSler, uzun süreli hostingler ile 20 yıldır olduğu gibi, yine siz müşterilerimize hem kaliteli hem de uygun fiyatla hizmet veriyoruz. Kampayaları kaçırmayın, kâra ge
devamı için tıklayınız
Data Center Değişikliği
13.04.2019 15:25:07
Sayın müşterilerimiz,

Yeni Data Center yapılandırma işlemlerimiz sorunsuz olarak tamamlanmıştır.

Şu anda 3 ayrı network üzerinden (Türk Telekom, Superonline, Cogent yurtdışı) kendimize ait olan aynı IP anonsları ile hizmet verme
devamı için tıklayınız
Yeni NVME SSD Sunucularımız
14.11.2018 17:12:15
Adeox Technologies INC yatırımları sayesinde Websahibi.com tarafından sağlanan tüm hosting ve serverlar Flash SSD ve Flash NVME SSD sistemlere aktarılmıştır. Sunucularımız Intel Xeon Platinum Ölçeklenebilir İşlemciler ile çalışan DELL R740xd sunucula
devamı için tıklayınız