Kullanıcı Adı
Şifre
Hatırla
Yeni Üye Şifremi Unuttum
Websahibi Özel SMS Hizmeti
Tüm websahibi üyelerimiz artık kontrol panellerinde telefon rehberleri oluşturabiliyor ve gruplandırabiliyor. Bayram, yılbaşı gibi kutlama mesajlarını yada göndermek istedikleri kişisel mesajları KENDİ ADLARI ile tek tek yada toplu olarak sevdiklerine ulaştırabiliyor. Özel günler pek çoğumuz için bir anlam teşkil ediyor, hatırlanmak, kendini özel hissetmek hem müşterileriniz hem de sevdikleriniz için kendisine değer verildiğini gösteriyor ve markanız ile kalıcı bir bağ kurulmasını sağlıyor.
Günümüzde büyük küçük demeden pek çoğumuzun bir an olsun yanından ayırmadığı cep telefonları oldukça kişisel cihazlar olma özelliği ile öne çıkıyor. Cep telefonlarına gönderilen pek çok mesajın ilgiyle takip edildiğinin farkında mısınız? Yapılan araştırmalar teknolojik gereçler arasında en sık cep telefonlarımızı kullandığımızı gösteriyor.  Bu nedenle gönderdiğiniz  her SMS’ in açılacağını varsaymak yanlış değil. Dikkat edilmesi  gereken aktarmak istediğiniz mesajı net bir dille aktarması ve alıcıya hitap etmesidir. Bu nedenle SMS bir Spam aracı değildir. Sık gönderim değil akıllı gönderim SMS’in getireceği faydayı arttırır. Özellikle Perakende, Otomotiv, Sigorta, Sağlık, Eğitim vb. SMS uygulamalarının yoğun olarak kullanıldığı sektörlere hizmet veren İş Ortaklarımız, kurumsal hizmet üreten/satan firmalar için geliştirilen bu sistemi kullanarak, kendi markanız altında, müşterilerinize sunacakları  katma değeri ve vizyonu Websahibi SMS hizmeti ile sağlayabilirler.
Websahibi Özel SMS Hizmetinden faydalanabilmeniz için herhangi bir Taahhüt vermenize gerek yoktur. Hesabınızda bulunan kadar SMS’ i istediğiniz zaman gönderebilir, hesabınızda para kalmadığında Kredi Kartınızdan çok kolay bir şekilde yükleme yapabilirsiniz. Gönderdiğiniz SMSleri raporlayabilir, kime hangi SMS’i attığınızı dilediğinizde görebilirsiniz. Websahibi SMS hizmeti, bilgisayar başından sevdiklerinize ve müşterilerinize SMS atmanızı sağlayarak, telefondan mesaj yazmanın ve göndereceğiniz kişileri seçmenin zorluklarından kurtarıyor. Ayrıca Websahibi kontrol panelinize girdiğiniz telefonlara internet olan heryerden ulaşabilirsiniz. Bu sayede bilgisayarın size ait olmadığı yerlerden de Online olarak SMS atabilir, gerekli duyurularınızı yapabilirsiniz.
Tek yapmanız gereken interneti kullanabileceğiniz herhangibir bilgisayardan Websahibi web sitesinin 'Üye Girişi' bölümünden kontrol panelinize giriş yapmaktır.
 

SMS Hizmetini nerelerde / nasıl kullanabilirsiniz?

 • Müşterilerinize yeni promosyonlarınızı duyurabilirsiniz,
 • Kredili müşterilerinize ödeme hatırlatması (taksit tutarı, son ödeme tarihi) yapabilirsiniz,
 • Özel günler kutlamaları (doğum günü, evlilik yıldönümü vs) yapabilirsiniz,
 • Bayilerinize yeni ürün fiyatlarını, kampanyaları, bakiye ödeme hatırlatmalarını yapabilir, bayi toplantılarını bildirebilirsiniz.
 • Öğretmenlere toplantı saatlerini ve acil uyarılarınızı duyurabilirsiniz,
 • Veli toplantılarını bildirebilirsiniz,
 • Öğrencinin devamsızlık durumunu bildirebilirsiniz,
 • Müşterilerinizi yeni modellerinizin sürüşlerine davet edebilirsiniz,
 • Bakım servis zamanları hatırlatması yapabilirsiniz,
 • Bakımdan çıkan aracın fatura tutarı ve alınması için, araç sahibine bilgilendirme yapabilirsiniz,
 • Hastalarınıza randevu hatırlatması, ilaç alım saat/tarih hatırlatması yapabilirsiniz,
 • Müvekkillerinize duruşma tarih/saatlerini hatırlatabilirsiniz,
 • Dava sonuçlarını bildirebilirsiniz.
 • Defter sahiplerine ssk, kdv, gelir vergisi ödeme tutarlarını ve tarihlerinin hatırlatmalarını yapabilirsiniz,
 • Üyelerinize, yöneticilernize toplantı duyurularınızı yapabilirsiniz,
 • Üyelerinize aktivasyonlarınızı, yönetim kurulu kararlarınızı duyurabilirsiniz,
 • Üyelerinize özel aktivasyonları duyurabilirsiniz,
 • Mesleğinizle ilgili değişen kanunları, uygulamaları duyurabilirsiniz,
 • Araç Sigortalarının bitiş tarihi ve zeyilname bildirimleri yapabilirsiniz,
 • Ev ve İşyeri sigortalarının bitiş tarihlerini bildirebilirsiniz,
 
Yeni NVME SSD Sunucularımız
14.11.2018 17:12:15
Adeox Technologies INC yatırımları sayesinde Websahibi.com tarafından sağlanan tüm hosting ve serverlar Flash SSD ve Flash NVME SSD sistemlere aktarılmıştır. Sunucularımız Intel Xeon Platinum Ölçeklenebilir İşlemciler ile çalışan DELL R740xd sunucula
devamı için tıklayınız
Bilgilendirme
1.09.2018 00:00:00
websahibi.com bütün hakları 1 Eylül 2018 tarihi itibariyle Adeox Technologies INC. Şirketine devredilmiştir. www.adeox.com +1-302-298-1961. Havale ile ödemelerinizi CMBM Internet Services LTD.'ye yapabilirsiniz.
devamı için tıklayınız
VPS Hizmetleri ANINDA AÇILIŞ!
26.01.2017 23:51:25
Siparişini verip ödemesini online şekilde yaptığınız tüm Cloud ve VPS sunucularımız, anında ONLINE açılıyor. Sunucu hizmetleri tam otomasyona bağlandı. Websahibi Robotu WEBOT, siz siparişi gerçekleştirdikten hemen sonra sunucunuzu kuruyor, websahibi
devamı için tıklayınız
Lokasyon Tercihli Hosting
5.01.2017 13:16:37
Websahibi Türkiyede ilk defa LOKASYON TERCİHLİ HOSTING hizmetini devreye aldı. Ankara, İstanbul, İzmir ya da Avrupa veri merkezlerimizden birinden hizmet almayı tercih edebilirsiniz. www.websa
devamı için tıklayınız