Kullanıcı Adı
Şifre
Hatırla
Yeni Üye Şifremi Unuttum
Websahibi Özel SMS Hizmeti
Tüm websahibi üyelerimiz artık kontrol panellerinde telefon rehberleri oluşturabiliyor ve gruplandırabiliyor. Bayram, yılbaşı gibi kutlama mesajlarını yada göndermek istedikleri kişisel mesajları KENDİ ADLARI ile tek tek yada toplu olarak sevdiklerine ulaştırabiliyor. Özel günler pek çoğumuz için bir anlam teşkil ediyor, hatırlanmak, kendini özel hissetmek hem müşterileriniz hem de sevdikleriniz için kendisine değer verildiğini gösteriyor ve markanız ile kalıcı bir bağ kurulmasını sağlıyor.
Günümüzde büyük küçük demeden pek çoğumuzun bir an olsun yanından ayırmadığı cep telefonları oldukça kişisel cihazlar olma özelliği ile öne çıkıyor. Cep telefonlarına gönderilen pek çok mesajın ilgiyle takip edildiğinin farkında mısınız? Yapılan araştırmalar teknolojik gereçler arasında en sık cep telefonlarımızı kullandığımızı gösteriyor.  Bu nedenle gönderdiğiniz  her SMS’ in açılacağını varsaymak yanlış değil. Dikkat edilmesi  gereken aktarmak istediğiniz mesajı net bir dille aktarması ve alıcıya hitap etmesidir. Bu nedenle SMS bir Spam aracı değildir. Sık gönderim değil akıllı gönderim SMS’in getireceği faydayı arttırır. Özellikle Perakende, Otomotiv, Sigorta, Sağlık, Eğitim vb. SMS uygulamalarının yoğun olarak kullanıldığı sektörlere hizmet veren İş Ortaklarımız, kurumsal hizmet üreten/satan firmalar için geliştirilen bu sistemi kullanarak, kendi markanız altında, müşterilerinize sunacakları  katma değeri ve vizyonu Websahibi SMS hizmeti ile sağlayabilirler.
Websahibi Özel SMS Hizmetinden faydalanabilmeniz için herhangi bir Taahhüt vermenize gerek yoktur. Hesabınızda bulunan kadar SMS’ i istediğiniz zaman gönderebilir, hesabınızda para kalmadığında Kredi Kartınızdan çok kolay bir şekilde yükleme yapabilirsiniz. Gönderdiğiniz SMSleri raporlayabilir, kime hangi SMS’i attığınızı dilediğinizde görebilirsiniz. Websahibi SMS hizmeti, bilgisayar başından sevdiklerinize ve müşterilerinize SMS atmanızı sağlayarak, telefondan mesaj yazmanın ve göndereceğiniz kişileri seçmenin zorluklarından kurtarıyor. Ayrıca Websahibi kontrol panelinize girdiğiniz telefonlara internet olan heryerden ulaşabilirsiniz. Bu sayede bilgisayarın size ait olmadığı yerlerden de Online olarak SMS atabilir, gerekli duyurularınızı yapabilirsiniz.
Tek yapmanız gereken interneti kullanabileceğiniz herhangibir bilgisayardan Websahibi web sitesinin 'Üye Girişi' bölümünden kontrol panelinize giriş yapmaktır.
 

SMS Hizmetini nerelerde / nasıl kullanabilirsiniz?

 • Müşterilerinize yeni promosyonlarınızı duyurabilirsiniz,
 • Kredili müşterilerinize ödeme hatırlatması (taksit tutarı, son ödeme tarihi) yapabilirsiniz,
 • Özel günler kutlamaları (doğum günü, evlilik yıldönümü vs) yapabilirsiniz,
 • Bayilerinize yeni ürün fiyatlarını, kampanyaları, bakiye ödeme hatırlatmalarını yapabilir, bayi toplantılarını bildirebilirsiniz.
 • Öğretmenlere toplantı saatlerini ve acil uyarılarınızı duyurabilirsiniz,
 • Veli toplantılarını bildirebilirsiniz,
 • Öğrencinin devamsızlık durumunu bildirebilirsiniz,
 • Müşterilerinizi yeni modellerinizin sürüşlerine davet edebilirsiniz,
 • Bakım servis zamanları hatırlatması yapabilirsiniz,
 • Bakımdan çıkan aracın fatura tutarı ve alınması için, araç sahibine bilgilendirme yapabilirsiniz,
 • Hastalarınıza randevu hatırlatması, ilaç alım saat/tarih hatırlatması yapabilirsiniz,
 • Müvekkillerinize duruşma tarih/saatlerini hatırlatabilirsiniz,
 • Dava sonuçlarını bildirebilirsiniz.
 • Defter sahiplerine ssk, kdv, gelir vergisi ödeme tutarlarını ve tarihlerinin hatırlatmalarını yapabilirsiniz,
 • Üyelerinize, yöneticilernize toplantı duyurularınızı yapabilirsiniz,
 • Üyelerinize aktivasyonlarınızı, yönetim kurulu kararlarınızı duyurabilirsiniz,
 • Üyelerinize özel aktivasyonları duyurabilirsiniz,
 • Mesleğinizle ilgili değişen kanunları, uygulamaları duyurabilirsiniz,
 • Araç Sigortalarının bitiş tarihi ve zeyilname bildirimleri yapabilirsiniz,
 • Ev ve İşyeri sigortalarının bitiş tarihlerini bildirebilirsiniz,
 
Sunucu Yönetimi
20.12.2023 09:38:49
Sayın Müşterilerimiz, Sunucu hizmetlerinizi Sunucularım sekmesinden uzaktan açıp kapatabilir, yeniden başlatabilirsiniz.
devamı için tıklayınız
Kampanyalar
19.04.2019 17:10:51
Yeni sezona kampanyalar ile girdik. Kampanya demek sizin kazanmanız demek! 10 TLden VPSler, uzun süreli hostingler ile 20 yıldır olduğu gibi, yine siz müşterilerimize hem kaliteli hem de uygun fiyatla hizmet veriyoruz. Kampayaları kaçırmayın, kâra ge
devamı için tıklayınız
Data Center Değişikliği
13.04.2019 15:25:07
Sayın müşterilerimiz,

Yeni Data Center yapılandırma işlemlerimiz sorunsuz olarak tamamlanmıştır.

Şu anda 3 ayrı network üzerinden (Türk Telekom, Superonline, Cogent yurtdışı) kendimize ait olan aynı IP anonsları ile hizmet verme
devamı için tıklayınız
Yeni NVME SSD Sunucularımız
14.11.2018 17:12:15
Adeox Technologies INC yatırımları sayesinde Websahibi.com tarafından sağlanan tüm hosting ve serverlar Flash SSD ve Flash NVME SSD sistemlere aktarılmıştır. Sunucularımız Intel Xeon Platinum Ölçeklenebilir İşlemciler ile çalışan DELL R740xd sunucula
devamı için tıklayınız