Kullanıcı Adı
Şifre
Hatırla
Yeni Üye Şifremi Unuttum
     
  Canlı Destek ile Siteniz uyumasın!...  
      Bir çok firma Web Sitesine Canlı destek uygulaması ekliyor. Ancak bu sistemden gelen çağrıların karşılanamaması size prestij kazandıracağına, kaybettiriyor. Teknik Birim Çağrı Destek Hizmetleri ile, gelen çağrılarınızı karşılayalım, müşterilerinizin sorularını cevaplayalım, sipariş ve satışlarınızı size aktaralım..  
 
     
  İnternet' te ki Müşteri Temsilciniz…
 
      Firmanızın, Çağrı Destek Hizmetini veriyoruz… Satış, müşterilerinizin kafasındaki kuşkuları giderebilmeniz ile mümkün olacaktır. Acaba web siteniz müşterilerin sorularına cevap vermekte ne kadar başarılı? Bunu sadece onlarla görüşerek öğrenebilir, sitenizi müşteri yönlendirmeleri doğrultusunda zenginleştirebilirsiniz. İnternetteki müşteri temsilciniz..Teknik Birim olarak, şirketinizin, Çağrı destek Hizmetini verelim, Satışlarınızı arttıralım..  
   
 
     
  Dinleyelim... Çözelim... Raporlayalım...  
      Teknik Birim Çağrı Destek Hizmetleri ile, Web Sitenizi ziyaret eden müşterilerinizin sorunlarını  kolayca ve kısa sürede çözüm bulabilir, istenilen bilgiye hızlıca ulaşabilir,  Müşteri Memnuniyetinizi arttırabilirsiniz.
    Teknik Birim Çağrı Destek Hizmetleri, gelen çağrıları sizin şirketinizin elemanıymış gibi karşılar, müşterilerinizin sorularını cevaplar, sorunlarını çözer, raporlar.

Geçmiş tüm iletişimi,
Operator performanslarını,
İletişime geçiş noktalarını,
Yoğunluk anlarını raporlayın.
 

 

   
 
Yeni NVME SSD Sunucularımız
14.11.2018 17:12:15
Adeox Technologies INC yatırımları sayesinde Websahibi.com tarafından sağlanan tüm hosting ve serverlar Flash SSD ve Flash NVME SSD sistemlere aktarılmıştır. Sunucularımız Intel Xeon Platinum Ölçeklenebilir İşlemciler ile çalışan DELL R740xd sunucula
devamı için tıklayınız
Bilgilendirme
1.09.2018 00:00:00
websahibi.com bütün hakları 1 Eylül 2018 tarihi itibariyle Adeox Technologies INC. Şirketine devredilmiştir. www.adeox.com +1-302-298-1961. Havale ile ödemelerinizi CMBM Internet Services LTD.'ye yapabilirsiniz.
devamı için tıklayınız
VPS Hizmetleri ANINDA AÇILIŞ!
26.01.2017 23:51:25
Siparişini verip ödemesini online şekilde yaptığınız tüm Cloud ve VPS sunucularımız, anında ONLINE açılıyor. Sunucu hizmetleri tam otomasyona bağlandı. Websahibi Robotu WEBOT, siz siparişi gerçekleştirdikten hemen sonra sunucunuzu kuruyor, websahibi
devamı için tıklayınız
Lokasyon Tercihli Hosting
5.01.2017 13:16:37
Websahibi Türkiyede ilk defa LOKASYON TERCİHLİ HOSTING hizmetini devreye aldı. Ankara, İstanbul, İzmir ya da Avrupa veri merkezlerimizden birinden hizmet almayı tercih edebilirsiniz. www.websa
devamı için tıklayınız