Kullanıcı Adı
Şifre
Hatırla
Yeni Üye Şifremi Unuttum
     
  Canlı Destek ile Siteniz uyumasın!...  
      Bir çok firma Web Sitesine Canlı destek uygulaması ekliyor. Ancak bu sistemden gelen çağrıların karşılanamaması size prestij kazandıracağına, kaybettiriyor. Teknik Birim Çağrı Destek Hizmetleri ile, gelen çağrılarınızı karşılayalım, müşterilerinizin sorularını cevaplayalım, sipariş ve satışlarınızı size aktaralım..  
 
     
  İnternet' te ki Müşteri Temsilciniz…
 
      Firmanızın, Çağrı Destek Hizmetini veriyoruz… Satış, müşterilerinizin kafasındaki kuşkuları giderebilmeniz ile mümkün olacaktır. Acaba web siteniz müşterilerin sorularına cevap vermekte ne kadar başarılı? Bunu sadece onlarla görüşerek öğrenebilir, sitenizi müşteri yönlendirmeleri doğrultusunda zenginleştirebilirsiniz. İnternetteki müşteri temsilciniz..Teknik Birim olarak, şirketinizin, Çağrı destek Hizmetini verelim, Satışlarınızı arttıralım..  
   
 
     
  Dinleyelim... Çözelim... Raporlayalım...  
      Teknik Birim Çağrı Destek Hizmetleri ile, Web Sitenizi ziyaret eden müşterilerinizin sorunlarını  kolayca ve kısa sürede çözüm bulabilir, istenilen bilgiye hızlıca ulaşabilir,  Müşteri Memnuniyetinizi arttırabilirsiniz.
    Teknik Birim Çağrı Destek Hizmetleri, gelen çağrıları sizin şirketinizin elemanıymış gibi karşılar, müşterilerinizin sorularını cevaplar, sorunlarını çözer, raporlar.

Geçmiş tüm iletişimi,
Operator performanslarını,
İletişime geçiş noktalarını,
Yoğunluk anlarını raporlayın.
 

 

   
 
Sunucu Yönetimi
20.12.2023 09:38:49
Sayın Müşterilerimiz, Sunucu hizmetlerinizi Sunucularım sekmesinden uzaktan açıp kapatabilir, yeniden başlatabilirsiniz.
devamı için tıklayınız
Kampanyalar
19.04.2019 17:10:51
Yeni sezona kampanyalar ile girdik. Kampanya demek sizin kazanmanız demek! 10 TLden VPSler, uzun süreli hostingler ile 20 yıldır olduğu gibi, yine siz müşterilerimize hem kaliteli hem de uygun fiyatla hizmet veriyoruz. Kampayaları kaçırmayın, kâra ge
devamı için tıklayınız
Data Center Değişikliği
13.04.2019 15:25:07
Sayın müşterilerimiz,

Yeni Data Center yapılandırma işlemlerimiz sorunsuz olarak tamamlanmıştır.

Şu anda 3 ayrı network üzerinden (Türk Telekom, Superonline, Cogent yurtdışı) kendimize ait olan aynı IP anonsları ile hizmet verme
devamı için tıklayınız
Yeni NVME SSD Sunucularımız
14.11.2018 17:12:15
Adeox Technologies INC yatırımları sayesinde Websahibi.com tarafından sağlanan tüm hosting ve serverlar Flash SSD ve Flash NVME SSD sistemlere aktarılmıştır. Sunucularımız Intel Xeon Platinum Ölçeklenebilir İşlemciler ile çalışan DELL R740xd sunucula
devamı için tıklayınız