Kullanıcı Adı
Şifre
Hatırla
Yeni Üye Şifremi Unuttum
Kurumsal Hizmetler
Kurumsal Barındırma / Business Hosting  

  • Yılların deneyimi ile çalışıyoruz. Kurumsal bir sitenin ne denli önemli olduğunu çok iyi biliyoruz. Bunun için çok özel sunucular ve yazılımlar çalıştırıyoruz.

  • Kurumsal web sitenizin ve e-posta sisteminizin kesintisiz çalışması için dünya standardında kurulumlar yapıyoruz. Böylece siteniz hiç durmayacak, e-postalarınız her zaman yerine ulaşacak, spam korumanız üst seviyede olacak ve siz işinize odaklanacaksınız.

  • Websahibi’nin deneyimli, sertifikalı mühendisleri, web sitenizin kesintisiz çalışması için görev başında olacak.
Yük Dengeleme Yüksek Erişilebilirlik Hizmeti / Load Balancing High Availability  
       

  • Sitenizin ve e-postalarınızın 1 saniye bile kapanması sizin için büyük maliyet demek ise, bir sunucunun gücü sitenize yetmiyor ise, Erişilebilirlik isteğiniz %100 ‘ün altına inmiyor ise, Yük dengeleme ve yüksek erişilebilirlik hizmetimiz sizin emrinizdedir.
  • Türkiye’nin 3 büyük ilinde ve Avrupa’daki veri merkezlerimizde bulunan ve sadece bu sisteme hizmet veren sunucularımız, herhangi bir veri merkezimizdeki sunucularda oluşabilecek geçici arıza ya da güncelleme durumunda saniyenin 500’de birinde devreye girecek ve hizmetiniz kesilmeyecektir.
    Kesintisiz ortamlarda yüksek trafiği değişik veri merkezleri üzerinden aktararak trafiği dengeleyecektir.
Yeni NVME SSD Sunucularımız
14.11.2018 17:12:15
Adeox Technologies INC yatırımları sayesinde Websahibi.com tarafından sağlanan tüm hosting ve serverlar Flash SSD ve Flash NVME SSD sistemlere aktarılmıştır. Sunucularımız Intel Xeon Platinum Ölçeklenebilir İşlemciler ile çalışan DELL R740xd sunucula
devamı için tıklayınız
Bilgilendirme
1.09.2018 00:00:00
websahibi.com bütün hakları 1 Eylül 2018 tarihi itibariyle Adeox Technologies INC. Şirketine devredilmiştir. www.adeox.com +1-302-298-1961. Havale ile ödemelerinizi CMBM Internet Services LTD.'ye yapabilirsiniz.
devamı için tıklayınız
VPS Hizmetleri ANINDA AÇILIŞ!
26.01.2017 23:51:25
Siparişini verip ödemesini online şekilde yaptığınız tüm Cloud ve VPS sunucularımız, anında ONLINE açılıyor. Sunucu hizmetleri tam otomasyona bağlandı. Websahibi Robotu WEBOT, siz siparişi gerçekleştirdikten hemen sonra sunucunuzu kuruyor, websahibi
devamı için tıklayınız
Lokasyon Tercihli Hosting
5.01.2017 13:16:37
Websahibi Türkiyede ilk defa LOKASYON TERCİHLİ HOSTING hizmetini devreye aldı. Ankara, İstanbul, İzmir ya da Avrupa veri merkezlerimizden birinden hizmet almayı tercih edebilirsiniz. www.websa
devamı için tıklayınız