Kullanıcı Adı
Şifre
Hatırla
Yeni Üye Şifremi Unuttum
Kurumsal Hizmetler
Kurumsal Barındırma / Business Hosting  

  • Yılların deneyimi ile çalışıyoruz. Kurumsal bir sitenin ne denli önemli olduğunu çok iyi biliyoruz. Bunun için çok özel sunucular ve yazılımlar çalıştırıyoruz.

  • Kurumsal web sitenizin ve e-posta sisteminizin kesintisiz çalışması için dünya standardında kurulumlar yapıyoruz. Böylece siteniz hiç durmayacak, e-postalarınız her zaman yerine ulaşacak, spam korumanız üst seviyede olacak ve siz işinize odaklanacaksınız.

  • Websahibi’nin deneyimli, sertifikalı mühendisleri, web sitenizin kesintisiz çalışması için görev başında olacak.
Yük Dengeleme Yüksek Erişilebilirlik Hizmeti / Load Balancing High Availability  
       

  • Sitenizin ve e-postalarınızın 1 saniye bile kapanması sizin için büyük maliyet demek ise, bir sunucunun gücü sitenize yetmiyor ise, Erişilebilirlik isteğiniz %100 ‘ün altına inmiyor ise, Yük dengeleme ve yüksek erişilebilirlik hizmetimiz sizin emrinizdedir.
  • Türkiye’nin 3 büyük ilinde ve Avrupa’daki veri merkezlerimizde bulunan ve sadece bu sisteme hizmet veren sunucularımız, herhangi bir veri merkezimizdeki sunucularda oluşabilecek geçici arıza ya da güncelleme durumunda saniyenin 500’de birinde devreye girecek ve hizmetiniz kesilmeyecektir.
    Kesintisiz ortamlarda yüksek trafiği değişik veri merkezleri üzerinden aktararak trafiği dengeleyecektir.
Kampanyalar
19.04.2019 17:10:51
Yeni sezona kampanyalar ile girdik. Kampanya demek sizin kazanmanız demek! 10 TLden VPSler, uzun süreli hostingler ile 20 yıldır olduğu gibi, yine siz müşterilerimize hem kaliteli hem de uygun fiyatla hizmet veriyoruz. Kampayaları kaçırmayın, kâra ge
devamı için tıklayınız
Data Center Değişikliği
13.04.2019 15:25:07
Sayın müşterilerimiz,

Yeni Data Center yapılandırma işlemlerimiz sorunsuz olarak tamamlanmıştır.

Şu anda 3 ayrı network üzerinden (Türk Telekom, Superonline, Cogent yurtdışı) kendimize ait olan aynı IP anonsları ile hizmet verme
devamı için tıklayınız
Yeni NVME SSD Sunucularımız
14.11.2018 17:12:15
Adeox Technologies INC yatırımları sayesinde Websahibi.com tarafından sağlanan tüm hosting ve serverlar Flash SSD ve Flash NVME SSD sistemlere aktarılmıştır. Sunucularımız Intel Xeon Platinum Ölçeklenebilir İşlemciler ile çalışan DELL R740xd sunucula
devamı için tıklayınız
Bilgilendirme
1.09.2018 00:00:00
websahibi.com bütün hakları 1 Eylül 2018 tarihi itibariyle Adeox Technologies INC. Şirketine devredilmiştir. www.adeox.com +1-302-298-1961.
devamı için tıklayınız