Kullanıcı Adı
Şifre
Hatırla
Yeni Üye Şifremi Unuttum
Kurumsal Barındırma / Business Hosting Paketi
Sunucu ve Veri Merkezi
Çok özel olarak yapılandırılmış, yedekli güç kanağı ile donatılmış, 16 İşlemci Parçacıklı Kurumsal Sunucu İşlemcileri (Dual Quad Core Xeon + Hypertreading) işlemcili sunucular ile hizmet verilmektedir.
Herhangi bir disk arızasında kesintisiz çalışabilmesi için RAID sistemi kullanılmıştır. (Raid 5+0, RAID50) Sunucu üzerinde sadece sınırlı sayıda kurumsal müşteri barındırılarak, hız ve güvenlik üst seviyede tutulmuştur.
Sunucu çok yüksek seviyelerde yük ve trafik kaldıracak şekilde internete bağlanmıştır. (1 Gigabit Direkt Bağlantı) Yedek Internet bağlantısı ile desteklenmiştir. (Dual Gigabit Ethernet Fail Over Connection)
Sunucumuz Toplam 1200 Gigabit bağlantılı veri merkezinden hizmet vermektedir. (1.2Tbit)
Hizmet
Yüksek öncelikli bir müşteri olarak direkt sertifikalı uzman mühendislerimiz tarafından destek alırsınız. İstekleriniz yüksek öncelikli olarak devreye alınır ve gerçekleştirilir.
Web siteniz devamlı olarak yedeklenir. İstediğinizde herhangi bir ücret alınmadan güncel yedeklemesi yapılır ve elektronik ortamda size gönderilir.
E-Posta sistemi
Ayrıca E-posta sisteminiz de sadece size özel bir ip adresi üzerinden çalıştığından, spam veritabanlarına girmeniz engellenmiş olur.
SMTP, Webmail yanında IMAP protokolü de sunulmaktadır. Bu şekilde hem Outlook gibi masaüstü mail programları ile, hem Webmail üzerinden hem de Iphone, Android gibi PDA’lardan AYNI ANDA bağlantı sağlayabilir, tüm e-postalarınızı görüntüleyebilir, yanıtlayabilirsiniz.
Hem gelen hem de giden e-postalarınız antivirüs ve antispam korumasından geçer. %99 başarı ile spam koruması, standart korumanın ötesinde bir güvence sağlar. Spam korumasına yakalanan ancak spam olmayabilecek e-postalar [SPAM] etiketi ile gönderilir. Dilediğiniz şekilde depolanır ya da silinir.
Web Sitesi
Özel IP üzerinde çalışan web siteniz, diğer sitelerden ayrı bir IP adresi ile hizmet verir. Internet üzerinde arama sistemlerinde yerinizi daha üst taşır.
Sunucu özerinde web siteniz özel uygulama havuzunda çalışır (Dedicated Application Pool)
Web siteniz ayda bir değil, devamlı olarak yedeklenir. (File Replication) Her hangi bir arızada veri kaybı yaşanmaz.
  Kurumsal Barındırma / Business Hosting Paketi Özellikleri
 • Microsoft Hosting Compentency Lisansı ile dünya standardında Hosting
 • 50 GB Web Alanı
 • 100 GB Trafik
 • 10 Adet MSSQL, MySQL Veritabanı
 • Sınırsız E-mail Hesabı
 • POP3, IMAP, Webmail, Windows PocketPC, WindowsCE, Iphone destekli E-posta
 • Mühendis seviyesinde başlayan teknik destek (Microsoft MCP, Microsoft MCTS sertifikaları ile)
 • V.I.P. Hizmet Standardı
 • Dotnet 2.X 3.X 4.X ve Microsoft Tarafindan çıktığı anda tüm .NET eklentileri
 • Microsoft MVC 1, 2, 3
 • PHP4, PHP5, Zend Optimizer, Ioncube Yaygın cms ,blog ,shopping cart uygulamalarıyla %100 uyumluluk  (Joomla,Wordpress,Opencart,Magento,Drupal)
719 TL
/YILLIK
Kampanyalar
19.04.2019 17:10:51
Yeni sezona kampanyalar ile girdik. Kampanya demek sizin kazanmanız demek! 10 TLden VPSler, uzun süreli hostingler ile 20 yıldır olduğu gibi, yine siz müşterilerimize hem kaliteli hem de uygun fiyatla hizmet veriyoruz. Kampayaları kaçırmayın, kâra ge
devamı için tıklayınız
Data Center Değişikliği
13.04.2019 15:25:07
Sayın müşterilerimiz,

Yeni Data Center yapılandırma işlemlerimiz sorunsuz olarak tamamlanmıştır.

Şu anda 3 ayrı network üzerinden (Türk Telekom, Superonline, Cogent yurtdışı) kendimize ait olan aynı IP anonsları ile hizmet verme
devamı için tıklayınız
Yeni NVME SSD Sunucularımız
14.11.2018 17:12:15
Adeox Technologies INC yatırımları sayesinde Websahibi.com tarafından sağlanan tüm hosting ve serverlar Flash SSD ve Flash NVME SSD sistemlere aktarılmıştır. Sunucularımız Intel Xeon Platinum Ölçeklenebilir İşlemciler ile çalışan DELL R740xd sunucula
devamı için tıklayınız
Bilgilendirme
1.09.2018 00:00:00
websahibi.com bütün hakları 1 Eylül 2018 tarihi itibariyle Adeox Technologies INC. Şirketine devredilmiştir. www.adeox.com +1-302-298-1961.
devamı için tıklayınız