Kullanıcı Adı
Şifre
Hatırla
Yeni Üye Şifremi Unuttum
  Avrupa Datacenter
  Avrupa Lokasyonlu Sunucuların Üstünlükleri
Trafik ücretleri Türkiye Lokasyonuna göre 20 kat ucuz olduğu için, çok yüksek trafiklerde çok uygun ücretler ödersiniz. Sunucular Türkiye'ye çok yakın olduğundan Ping değerleri Amerika sunucularına göre çok düşüktür. Elektrik ve İnternet altyapıları çok yüksek standarlardadır. %99.999 çalışma garantisi vardır. Sunucunuz ile ilgili hukuki durumlarda uluslararası internet etikleri geçerlidir.
 
Datacenter (Veri Merkezimiz) Hakkında Bilgi
İnternet hizmetleri veren sunucularımızın barındığı datacenter'ımız resimleri ve bilgilendirmeleri

Bir devir bitti, yeni bir devir başladı
Websahibi 11 yıldır olduğu gibi yine öncü, ilk adımı atan kimliği ile sizi sınırların kalktığı, olumsuzlukların yok olduğu bir dünyaya ve rüya gibi bir internet altyapısına götürüyor. Artık ulaşılamayanın ulaşıldığı, kesintilerin bittiği, yaşadığımız ortamın gerçeklerinin yok olduğu bir altyapı ile hizmet vermeye başladık.

1 Terabit'ten fazla trafik (1 Gigabit x 1000)
Internet'e 1 Terabit'ten daha yüksek bir hızla bağlı Data Center üzerinden işlemleri gerçekleştiriyoruz. 2 x 1 Terabit Cisco CRS-1 Router ile hizmet veriyoruz. 170.000 sunucu aynı anda çalıştığında bu bağlantıyı dolduramıyor. Türkiye'deki en büyük data center'ların 1 Gigabit'in üzerine çıkamadığı düşünüldüğünde (1 tane 10Gbit), bu hızın ne kadar rakipsiz olduğunu anlayabiliriz. Ev kullanıcılarına dahi 10 Mbit ve hatta 100Mbit internet bağlanabilen bir çağda sunucuların da en az 1 gigabit ile internete bağlı olması gerektiğini düşünüyoruz.

22 Internet Uplink
Tüm dünyaya, Türk Telekom ADSL altyapısına ve bir çok büyük networklere avrupa'nın merkezindeki veri merkezimizden direk bağlantılarla çıkıyoruz. Bu e-postalarınızın saniyenin 10'da 1'inde posta kutunuza düşmesini, web sitenizin tüm dünyada 1 saniyenin altında açılmasını sağlar.
Türkiye'deki en büyük data center'ın bile network redundancy (Bir network'te bir sorun olduğunda diğerinden çıkma özelliği) olmadığını biliyor muydunuz? (10Gbit Peering, 10Gbit DCIX, 10Gbit AmsiX üzerinden 30 Gigabit Direk Türkiye altyapısına bağlantı + 22 uplink)

Tüm sunucular Intel Xeon 5500 ve 5600
Dünyanın en hızlı işlemcileri ile tanışın. XEON 5500 Nehalem serisi işlemciler ile sunucular aynı anda milyarlarca işlemi bir arada gerçekleştirebiliyorlar. her biri Hyper treading destekli 4 core'dan oluşan 2 cpu ile çalışan sunucular (2 x 4 x 2 = 16 işlemci parçacığı) 2 ya da 4 işlemci parçacığı ile çalışan eski sistemleri ezip geçiyor. Her saniye milyonlarca e-posta işliyor, milyonlarca hit alan siteyi düşünmeden kullanıcılara açıyor. Saniyede onbinlerce spam ayıklıyor, spam'ın kökünü kurutuyor. Tüm sunucularımızla XEON 5500 işlemcilere terfi ediyoruz. Siz de bu işlemcilerin gücünden yararlanabilirsiniz.

SAS Raid Diskler
Tüm sunucular üzerinde dünyanın en hızlı diskleri bulunuyor. HP SAS (Serial Attached SCSI) diskler birbirine yedekli RAID SİSTEMİ ile çalışıyor. Zaten 10 yıl bozulmama garantisi verilen diskler de birbirine yedekli oluyor. Arıza neredeyse imkansız! Arıza olmayınca sistemler de çökmüyor, kesinti olmuyor, bize iş bile düşmüyor. Aynı sistem 1 saniye kesilmeden yıllar boyunca çalışıyor.
Kurumsal Hizmetlerimiz için tıklayınız !
Sunucu Yönetimi
20.12.2023 09:38:49
Sayın Müşterilerimiz, Sunucu hizmetlerinizi Sunucularım sekmesinden uzaktan açıp kapatabilir, yeniden başlatabilirsiniz.
devamı için tıklayınız
Kampanyalar
19.04.2019 17:10:51
Yeni sezona kampanyalar ile girdik. Kampanya demek sizin kazanmanız demek! 10 TLden VPSler, uzun süreli hostingler ile 20 yıldır olduğu gibi, yine siz müşterilerimize hem kaliteli hem de uygun fiyatla hizmet veriyoruz. Kampayaları kaçırmayın, kâra ge
devamı için tıklayınız
Data Center Değişikliği
13.04.2019 15:25:07
Sayın müşterilerimiz,

Yeni Data Center yapılandırma işlemlerimiz sorunsuz olarak tamamlanmıştır.

Şu anda 3 ayrı network üzerinden (Türk Telekom, Superonline, Cogent yurtdışı) kendimize ait olan aynı IP anonsları ile hizmet verme
devamı için tıklayınız
Yeni NVME SSD Sunucularımız
14.11.2018 17:12:15
Adeox Technologies INC yatırımları sayesinde Websahibi.com tarafından sağlanan tüm hosting ve serverlar Flash SSD ve Flash NVME SSD sistemlere aktarılmıştır. Sunucularımız Intel Xeon Platinum Ölçeklenebilir İşlemciler ile çalışan DELL R740xd sunucula
devamı için tıklayınız