Kullanıcı Adı
Şifre
Hatırla
Yeni Üye Şifremi Unuttum
Sunucu Kategorileri
Paketlerimizi incelemek için tıklayınız !
  levels

Bir VPS sunucu, kiralık sunucu ile aynı özellikleri, çok daha ucuza sağlar. Genel kullanım için satışa çıkarılsa da, çoklukla iş dünyası tarafından tercih edilir. VPS sunucu, paylaşımlı hosting'lerde imkan verilmeyen birçok özelliği ile ilgi çekmektedir. Bir VPS sunucu, kendi özel barındırma ortamını sunar. Tüm bir sunucuyu yönetmek, bazı durumlarda zor olsada Websahibi'nin teknik destek ekibinden yardım alarak sorunlarınızı kolayca çözebilirsiniz. İster Linux, ister Windows VPS paketlerimizden birini, Websahibi'nin çok uygun koşulları ile sipariş verin, tüm sunucunun size ait olması keyfini hemen yaşayın.
Paketlerimizi incelemek için tıklayınız !
 

Birçok otorite tarafından, sunucu teknolojisinin geldiği son nokta olarak adlandırılır. Websahibi 10 yıldan beri her gün geliştirdiği local dedicated teknolojisi ile Türkiye pazarındaki en muhteşem cloud sistemini oluşturmuştur. Birçok disken oluşan son derece hızlı depolama sunucuları, birbirinden bağımsız CPU sunucularına hizmet verir. Ne disk arızası, ne cpu arızası sunucuyu durdurabilir. Kolaylıkla yedeklenir ve yönetilir. Websahibi çalışanları dahi siz istemedikçe erişemez. Tüm hosting sistemlerimiz ve 1800'den fazla müşterisinin sunucusu cloud olarak çalışmaktadır.
Paketlerimizi incelemek için tıklayınız !
 

Birden çok internet hizmeti vermek ve tüm sunucunun olanaklarını kullanmak isteyenler için ordam sunar. Web sitesi yayıncılığı, VPS barındırma gibi hizmetlerin verilebildiği dedicated sunucuların fiyatı, diğer sunucu tiplerine göre daha yüksektir. Bu özel sunucular, sadece ağırlıklı olarak büyük bütçeye sahip, sadece kendilerine ait bir sunucu olmasını isteyenler ile büyük web siteleri barındıran işletmeler tarafından tercih edilebilirler. Websahibi, istediğiniz lokasyonda kiralık sunucuları tahsis ederek kullanımınıza sunmaktadır.
Paketlerimizi incelemek için tıklayınız !
 

Bu hizmet, tamamen size ait bir donanımın, Websahibi veri merkezlerinden birinde barındırılması anlamına gelmektedir. Bazı durumlarda, Websahibi tarafından sağlanan sunucular dışında bir sunucu istersiniz, yada bir çok sunucu ile özel bir projeniz olabilir. Websahibi'nin yurt çapındaki veri merkezleri sizin hizmetinizdedir. Her boy ve özellikteki sunucunuzu, kesintisiz, sorunsuz veri merkezlerimizde barındırabilirsiniz.
Ayda 23 TL’den başlayan fiyatlarla Ayda 90 TL’den başlayan fiyatlarla Ayda 199 TL’den başlayan fiyatlarla Ayda 134 TL’den başlayan fiyatlarla
 
Komisyon Hakkında
4.09.2018 00:00:00
Mevcut piyasa koşulları ve artan faizler sebebiyle bankaların ödeme işlemlerine uyguladığı komisyon artışını, websahibi.com olarak kredi kartı ödeme adımında komisyon olarak yansıtmak zorunda kaldık. Anlayışla karşılayacağınızı umarız.
devamı için tıklayınız
Bilgilendirme
1.09.2018 00:00:00
websahibi.com bütün hakları 1 Eylül 2018 tarihi itibariyle Adeox Technologies INC. Şirketine devredilmiştir. www.adeox.com +1-302-298-1961. Havale ile ödemelerinizi CMBM Internet Services LTD.'ye yapabilirsiniz.
devamı için tıklayınız
VPS Hizmetleri ANINDA AÇILIŞ!
26.01.2017 23:51:25
Siparişini verip ödemesini online şekilde yaptığınız tüm Cloud ve VPS sunucularımız, anında ONLINE açılıyor. Sunucu hizmetleri tam otomasyona bağlandı. Websahibi Robotu WEBOT, siz siparişi gerçekleştirdikten hemen sonra sunucunuzu kuruyor, websahibi
devamı için tıklayınız
Lokasyon Tercihli Hosting
5.01.2017 13:16:37
Websahibi Türkiyede ilk defa LOKASYON TERCİHLİ HOSTING hizmetini devreye aldı. Ankara, İstanbul, İzmir ya da Avrupa veri merkezlerimizden birinden hizmet almayı tercih edebilirsiniz. www.websa
devamı için tıklayınız