Kullanıcı Adı
Şifre
Hatırla
Yeni Üye Şifremi Unuttum
KriptoVPN Hizmeti
KriptoVPN hizmeti nedir?
KriptoVPN , internet üzerinden şifreli ve güvenli veri iletişimini sağlamak için kullanılan bir teknolojidir. Bu teknoloji ile uzaktan kripto sistemine bağlanan kişiler, herhangi bir veri merkezimizdeki network’e fiziksel olarak bağlıymış, ve sanki orada imiş gibi hareket edebilirler.
Böylece internet kullanıcılarının internet bağlantıları sırasındaki tüm data alışverişleri, kendi bilgisayarlarından çıktığı andan itibaren özel bir kripto ile şifrelenerek, dünyadaki veri merkezi lokasyonlarımızdan, istedikleri herhangi birinden internete aktarılır. Aynı şekilde kendilerine doğru gelen internet bilgisinin tamamı da şifrelenerek bilgisayarlarına aktarılır.
KriptoVPN sayesinde, bilgisayarınızın internete bağlandığı network dahil olmak üzere, ister kablolu ister kablosuz, ister ADSL ister fiber, her nasıl olursa olsun kimse sizin internette ne yaptığınızı, nereye girdiğinizi, şifrelerinizi göremez, bilemez. İster SSL kullanın ister kullanmayın, tüm web sitelerindeki datalar kriptolu olarak bilgisayarınıza ulaşır.
Bu hizmeti kullanmak çok basittir.
KriptoVPN, çevirmeli bağlantılarda kurulan sanal ağ olarak tanımlanmaktadır. Herhangi bir yerden KriptoVPN bağlantı ile TTnet veya ISP iletişim altyapısının istenilen PoP noktası üzerinden ulaşan kullanıcı, bu altyapı üzerinden kendisine özel internet ağına erişerek güvenli  bir şekilde veri alışverişi yapabilmektedir.
Sistemlerimiz tüm PPTP Kanal sistemleri ile uyumludur. Bu dünya standartlarında bir teknoloji olup markadan bağımsızdır.Tüm Windows işletim sistemlerinde ekstra hiç bir yazılım kurmaya gerek olmadan 2 dakikalık basit bir ayar ile kullanabilirsiniz.
Size ne sağlar?
 • Güvensiz, ofis dışı, kablosuz ortamlardan internete bağlanan kullanıcılar için %100 güvenlik sağlar.
 • Fiziksel olarak dünyadaki veri merkezlerimizden birinden internete bağlanıldığından, sanki oradaymış gibi interneti kullanabilirsiniz.
 • Bilgisayarınız ile internet arasındaki veriler şifrelendiği için, ne yaptığınız, nereye girdiğiniz, nasıl yaptığınız HİÇKİMSE tarafından görüntülenemez.
 • Nerden bağlanırsanız bağlanın, size özel statik IP adresiniz olur. Bu sayede sadece sabit ip adreslerinden izin verilen noktalara erişmek istediğinizde %100 güvenlik sağlar.
 •  
  KriptoVPN Paketleri > KriptoVPN 1 KriptoVPN 2 KriptoVPN 3 KriptoVPN Server
  IP Adresi Sabit IP Adresleri
  (EU/TR/USA)
  Sabit IP Adresleri
  (EU/TR/USA)
  Sabit IP Adresleri
  (EU/TR/USA)
  Sabit IP Adresleri
  (EU/TR/USA)
  Şifreleme 1024 Bit Kripto 1024 Bit Kripto 1024 Bit Kripto 1024 Bit Kripto
  Kullanıcı Sayısı Aynı anda 1 kullanıcı
  bağlanabilme
  Aynı anda 5 kullanıcı
  bağlanabilme
  Aynı anda 6 kullanıcı
  bağlanabilme
  Aynı anda 9999 kullanıcı
  bağlanabilme
  Bağlantı Hızı 8 Mbit/s 8 Mbit/s 8 Mbit/s 100 Mbit/s
  Fiyatı 10TL/AYLIK 24TL/AYLIK 33TL/AYLIK 110TL/AYLIK
   
  Yeni NVME SSD Sunucularımız
  14.11.2018 17:12:15
  Adeox Technologies INC yatırımları sayesinde Websahibi.com tarafından sağlanan tüm hosting ve serverlar Flash SSD ve Flash NVME SSD sistemlere aktarılmıştır. Sunucularımız Intel Xeon Platinum Ölçeklenebilir İşlemciler ile çalışan DELL R740xd sunucula
  devamı için tıklayınız
  Bilgilendirme
  1.09.2018 00:00:00
  websahibi.com bütün hakları 1 Eylül 2018 tarihi itibariyle Adeox Technologies INC. Şirketine devredilmiştir. www.adeox.com +1-302-298-1961. Havale ile ödemelerinizi CMBM Internet Services LTD.'ye yapabilirsiniz.
  devamı için tıklayınız
  VPS Hizmetleri ANINDA AÇILIŞ!
  26.01.2017 23:51:25
  Siparişini verip ödemesini online şekilde yaptığınız tüm Cloud ve VPS sunucularımız, anında ONLINE açılıyor. Sunucu hizmetleri tam otomasyona bağlandı. Websahibi Robotu WEBOT, siz siparişi gerçekleştirdikten hemen sonra sunucunuzu kuruyor, websahibi
  devamı için tıklayınız
  Lokasyon Tercihli Hosting
  5.01.2017 13:16:37
  Websahibi Türkiyede ilk defa LOKASYON TERCİHLİ HOSTING hizmetini devreye aldı. Ankara, İstanbul, İzmir ya da Avrupa veri merkezlerimizden birinden hizmet almayı tercih edebilirsiniz. www.websa
  devamı için tıklayınız