Kullanıcı Adı
Şifre
Hatırla
Yeni Üye Şifremi Unuttum
Hosted Exchange
Hosted Exchange Nedir ?
Günümüzde özellikle Küçük ve Orta boy işletmelerde kaliteli bilgi işlem hizmetlerini ucuz maliyetler ile alabilmek büyük önem taşımaktadır. Bu hizmetlerin başında mailhizmetleri gelmektedir. Firmalar için Exchange Sunucu kurup, barındırma ve yönetmenin maliyetleri çok yüksektir. En basit senaryolar ile bile 10.000 USD seviyesini aşabilmektedir. Ayrıca uzman Bilgi İşlem personeli ile birlikte iş gücü kaybı ve maliyet oluşturmaktadır. Bu problemlerden dolayı bir çok kurumsal firma Microsoft Exchange' in sayısız avantajları yerine basit e-posta barındırma hizmetleri ile mesajlaşma ihtiyaçlarını gidermektedirler. Basit e-posta barındırma hizmetleri uygun gibi görünse de söz konusu Kurumsal Mesajlaşma olduğunda yeterli olmadığı görünmektedir.
Yedeksiz sunucular, paylaşımlı sunucuların performans problemleri, yedeksiz mx kayıtları, sorunlu antispam ve antivirüs sistemleri gibi aksaklıklar nedeniyle başta mail kayıpları ve maillerin ulaşmaması olmak üzere büyük sorunlara neden olmaktadır. Kaybedilen bir mailin bile bazen binlerce dolara malolduğu düşünüldüğü vakit kurumsal mesajlaşma sistemlerinin önemi ortaya çıkmaktadır. Websahibi Hosted Exchange hizmeti ile Toplam Satın Alma Maliyetlerinde yaratacağınız fiyat avantajı ve Websahibi' nin konusunda uzman ekibinin desteği ile Exchange 2010' un tüm özelliklerini kullanabilirsiniz.


Neden Hosted Exchange?
 • Güvenli İletişim: Paketle birlikte gelen ücretsiz kurumsal anti virüs ve anti spam hizmeti size güvenli mesajlaşma ortamı sağlar.
 • Senkronize Sistem: Şirket çalışanlarının senkronize ve daha üretken çalışmasını sağlar; böylece zaman yönetimi kolaylaşır.
 • Etkin Maliyet: Exchange sunucusunun şirket içinde bulundurulmasına göre daha ekonomiktir.
 • İş Sürekliliği: Websahibi uzmanlığıyla iş hayatınız sorunsuz ve devamlı şekilde çalışır. Satış sonrası hizmetlerde 7/24 Websahibi güvenini yaşar, sorunlarınıza çabuk ve etkili çözüm bulursunuz.
 • Veri Güvenliği: Tüm e-mail hesapları günlük ve otomatik olarak yedeklendiği için bilgisayarlarınız veya e-posta alışverişi yaptığınız cihazlarınız kaybolsa/zarar görse bile e-postalarınız ve verileriniz asla kaybolmaz.
 •  

  Lisans Almadan ve Sunucu Barındırmadan Bu Hizmetten Faydalanabilirsiniz
  Kurumların, Websahibi Hosted Exchange 2010 Hizmetinden faydalanabilmek için kendi bünyelerinde sunucu barındırmaları ve herhangi birlisans almamaları gerekmemektedir.  Kurumlar, Hosted Exchange servisinde profesyonel data center ortamında 7/24 (%99,99 uptime) garantisi ile çalışan sunucular üzerinden, Exchange Server’ın sunduğu e-posta, kişi, takvim yönetimi, mobil erişim gibi tüm ana özelliklerden yararlanırlar. Bununla birlikte, tanımlanan rollerle ve Websahibi Uzman personelinin de desteği e-posta sunucusunun tüm yönetimini ve kontrolünü ellerinde bulundururlar.

  • Son kullanıcılar: Outlook® 2010 üzerinde parola, görünüm adı veya e-posta toplama gibi kendi hesap yapılandırma ayarlarını değiştirebilir.
  • Hesap Yöneticileri: Tüm kullanıcıların son kullanıcı ayarlarını değiştirebilir ve genel kişiler, dağıtım listeleri ve alma/verme görevleri gibi bazı alan adı düzeyindeki özellikleri güncelleyebilir.
  • Hesap Müdürleri: yeni kullanıcılar ekleyebilir, mevcut kullanıcıları yetkilerini düzenleyebilir, ek faturalandırılabilir özelliklere kaydolabilir ve tüm Yönetici görevlerini yerine getirebilir.
  • Yöneticiler: kendi hesapları altında kayıtlı olan birden çok Exchange kuruluşunun tüm kullanıcılarını, özelliklerini, eklentilerini ve görevlerini yönetebilir.
  Hosted Exchange Paketleri
    Paket Adı Fiyatı  
   
  Kampanyalar
  19.04.2019 17:10:51
  Yeni sezona kampanyalar ile girdik. Kampanya demek sizin kazanmanız demek! 10 TLden VPSler, uzun süreli hostingler ile 20 yıldır olduğu gibi, yine siz müşterilerimize hem kaliteli hem de uygun fiyatla hizmet veriyoruz. Kampayaları kaçırmayın, kâra ge
  devamı için tıklayınız
  Data Center Değişikliği
  13.04.2019 15:25:07
  Sayın müşterilerimiz,

  Yeni Data Center yapılandırma işlemlerimiz sorunsuz olarak tamamlanmıştır.

  Şu anda 3 ayrı network üzerinden (Türk Telekom, Superonline, Cogent yurtdışı) kendimize ait olan aynı IP anonsları ile hizmet verme
  devamı için tıklayınız
  Yeni NVME SSD Sunucularımız
  14.11.2018 17:12:15
  Adeox Technologies INC yatırımları sayesinde Websahibi.com tarafından sağlanan tüm hosting ve serverlar Flash SSD ve Flash NVME SSD sistemlere aktarılmıştır. Sunucularımız Intel Xeon Platinum Ölçeklenebilir İşlemciler ile çalışan DELL R740xd sunucula
  devamı için tıklayınız
  Bilgilendirme
  1.09.2018 00:00:00
  websahibi.com bütün hakları 1 Eylül 2018 tarihi itibariyle Adeox Technologies INC. Şirketine devredilmiştir. www.adeox.com +1-302-298-1961.
  devamı için tıklayınız